Není nám to jedno

Není nám to jedno
Dermsanit
Dermsanit

Přírodní bezoplachový čisticí sprej na ruce se 70% obsahem alkoholu s antimikrobiálním účinkem. Ruce nevysušuje, nelepí a příjemně voní po citrusech.

Skladem od 99 Kč

O tom, že společně to zvládneme není jen pouhým heslem se přesvědčujeme od začátku vypuknutí této nepříjemné situace. Poslední dny a týdny obdivujeme snahu všech okolo nás zapojit se do pomoci potřebným. Překvapilo nás, nakolik se umíme všichni semknout a podpořit navzájem. Téměř každá firma pomáhá i ve chvílích, kdy sama bojuje o přežití.

Jako jedna z mnoha firem jsme se také rozhodli najít způsob, jak pomáhat ve svém okolí. Někteří šijí roušky, jiní vozí nákupy, další pořádají zdarma online kurzy, a právě to nás motivovalo přispět tím, co umíme nejlépe – přírodní kosmetikou. Naši zákazníci nás kontaktovali, zda bychom jim nemohli dodat jakýkoliv antibakteriální prostředek na ruce, a tak jsme přemýšleli, jak bychom jim a všem potřebným jako výrobci přírodní kosmetiky mohli nabídnout podobný produkt.

Po dlouhých pracovních dnech, kdy jsme pečlivě vyvíjeli a testovali složení našeho přírodního čisticího spreje – DERMSANIT, tvořili etiketu, plnili lahvičky a opatrně je balili za zpřísněných hygienických podmínek do balíků, byla vize pomoci druhým tou největší motivací. Proto jsme se také rozhodli 500 kusů DERMSANITu rozdat těm, kteří čelí situaci zblízka v první linii – místní nemocnici, pracovníkům domovů seniorů a léčeben dlouhodobě nemocných, řidičům autobusů. Obdarovali jsme také všechny své zaměstnance hned několika kusy pro osobní potřebu, další si mohli odnést pro dobročinné účely všem těm, kteří pečují o jejich nejbližší.

Pomoci v takové situaci nám přišlo zcela přirozené. Nedělali jsme si fotky a ani nechystali žádné články. O to více nás potěšily spontánní reakce a krásná zpětná vazba, která nás motivuje do dalších složitých dní.

Další balíčky chystáme a pevně věříme, že se již brzy na sebe budeme usmívat bez roušek, ve zdraví a pohodě.

O autorovi

L.Petra
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info