Společně to zvládneme

Společně to zvládneme
Eukalyptus
Eukalyptus

Eukalyptový éterický olej má silné antiseptické účinky. Pomáhá uvolnit dýchací cesty, ulevuje při nachlazení i migrénách

Skladem od 118 Kč

Drazí milovníci přírodní kosmetiky,

stejně jako ostatní, i my nastalou situaci bereme velmi vážně a dodržujeme podmínky stanovené vládou. Náš tým Saloos je zásoben hygienickými pomůckami, dezinfekcí a také jsme pro jistotu, opakování je přeci matkou moudrosti, všichni prošli interním školením o zásadách hygieny, které všichni pečlivě dodržujeme. Snažíme se zůstat pozitivní a nadále být k dispozici pro vás všechny.

S radostí tak sdělujeme, že náš nový e-shop Saloos je nadále v provozu, a proto vás žádáme, abyste zbytečně neloudali po městě a raději si naše produkty nechali doručit přímo k vašim dveřím.

A ptáte se, co bychom vám v tomto období doporučili? Pokud máte doma aromalampičku či elektrický difuzér, nakapejte si do něj trochu esenciálního oleje s dezinfekčními účinky na vzduch. Vzduch nejen vyčistí, ale zároveň provoní, a když jsme teď všichni zavření doma, proč si tyto chvíle neudělat příjemnější? Ty nejúčinnější esenciální oleje na vyčištění vzduchu, které naleznete v naší nabídce jsou Eukalyptus, Tea tree, Borovice, Smrk, Jedle, Kafrovník, Citronela, Citron, Limeta, Lavandin, Levandule, Litsea cubeba, Lemongrass či Bergamot.

Pokud však doma aromalampičku nemáte, nezoufejte. I pro vás něco máme, a to Airspraye z řady přírodních osvěžovačů. Díky vysokému obsahu alkoholu efektivně ničí viry a bakterie v ovzduší a také obsahují 100% přírodní esenciální oleje, které domov nádherně provoní a podpoří vás při dýchacích obtížích. Také zde máme mnoho možností a to Airspray s vůní Eukalyptus, Citron, Levandule, Litsea Cubeba a Energie.

Vidíte, že nabídka je opravdu pestrá a záleží tedy jen na vás, jakou vůni preferujete.

Děkujeme vám za vaši přízeň a v těchto těžkých chvílích přejeme pevné zdraví a spoustu síly.

O autorovi

L.Petra
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info