Základy aromaterapie 15. 1. 2023
Online kurzy

Základy aromaterapie 15. 1. 2023

Interaktivní online kurz, se kterým získáte přehled a základní vědomosti o aromaterapii i praktickou zkušenost s výrobou aromaterapeutické kosmetiky
Celková délka kurzu: 5 hodin

Čas konání: 9:30 – 15:00 (s přestávkou na oběd)

Uzávěrka přihlášek: 9.1.2023

Instrukce k přihlášení zasíláme e-mailem 3 dny před kurzem.

Skladem
990 Kč
- +
Objevte magickou sílu přírody pro harmonii duše i těla
Vydejte se společně s námi na cestu do samotné duše rostlin a zjistěte, jaké možnosti využití nabízí široký svět 100% přírodních esenciálních olejů a rostlinných olejů lisovaných za studena Saloos. Dozvíte se, jak mohou obsažené esenciální látky harmonizovat vaše emoce, stabilizovat psychiku, zbavit vás hněvu a pomohou zvládnout náročné období, kterým si každý z nás v životě občas prochází. Naučíme vás také, jak správně namíchat vlastní harmonizující masážní směs pro uvolnění stresu, napětí a celkovému povzbuzení těla i mysli.

Součástí kurzu je také aroma balíček plný zázraků ze samotné přírody, který vám pohodlně dorazí až domů. My v Saloos dobře víme, že každý z nás preferuje jiné vůně, a právě proto získáte celkem 15 vzorků 100% přírodních esenciálních olejů Salus, ze kterých si vybere opravdu každý.

Saloos aroma balíček obsahuje také odborně zpracované studijní materiály a jen tak pro radost 4 vzorky přírodní certifikované biokosmetiky Saloos.

Abychom na sebe získali více prostoru a mohli zodpovědět všechny vaše dotazy probíhá kurz v malé skupině maximálně 14 účastníků. Nemějte obavu, tento interaktivní online kurz je informačně plnohodnotná forma kurzu prezenčního.

Informace k přihlášení k online kurzu vám s předstihem zašleme přímo do vašeho e-mailu. Nemusíte se ničeho bát, používáme jednoduchou aplikaci, ke které se snadno připojíte. Pokud byste si čímkoli nebyli jistí, nebo měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na naši milou kolegyni Moniku, na e-mailu zeptejse@saloos.cz, která Vám ráda se vším poradí.

Každý účastník získá originální Saloos certifikát o absolvování kurzu.

Kurz probíhá v českém jazyce. V případě nízkého počtu zájemců si vyhrazujeme právo na zrušení konání kurzu.