Základy aromaterapie 11. 3. 2023
Prezenční kurz

Základy aromaterapie 11. 3. 2023

Prezenční kurz aromaterapie, se kterým získáte přehled a základní vědomosti o aromaterapii i praktickou zkušenost s výrobou aromaterapeutické kosmetiky

Počet lekcí: 1

Celková délka kurzu: 5 hodin

Čas konání: 9:30 – 15:00 (s přestávkou na oběd)

Uzávěrka přihlášek: 8. 3. 2023

Místo konání: Břeclav

Skladem
990 Kč
- +
Objevte magickou sílu přírody pro harmonii duše i těla

Přijeďte za námi na prezenční kurz, kde vás pod vedením zkušeného lektora naučíme, jak využívat magickou sílu přírody. Objevíte jedinečné účinky 100% přírodních esenciálních, bio rostlinných olejů a extraktů. Zjistíte, jak mohou vůně blahodárně ovlivňovat emoce, náladu i tělo.

Pro harmonii těla a duše

Během příjemně stráveného dne získáte spoustu užitečných znalostí, které využijete doma s celou rodinou, uplatníte je i v masérské nebo terapeutické praxi. Vyrobíte si vlastní aromaterapeutický olej pro uvolnění stresu, povzbuzení nálady nebo soustředění. Budete moci nahlédnout do našeho voňavého světa, vyzkoušet novinky a odnesete si vzorečky přírodní kosmetiky Saloos.

V malé neformální skupině

Abychom na sebe měli dostatek prostoru a mohli zodpovědět všechny vaše dotazy probíhá kurz v malé přátelské skupině maximálně 12 účastníků.

Certifikát Saloos

Každý účastník získá originální Saloos certifikát o absolvování kurzu. Podrobnější informace ke kurzu vám s předstihem zašleme přímo do vašeho e-mailu. 

Pokud byste si čímkoli nebyli jistí, nebo měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na naši milou kolegyni Moniku, na e-mailu zeptejse@saloos.cz, která Vám ráda se vším poradí.


0