Základy aromaterapie 6. 4. 2024
Prezenční kurz

Základy aromaterapie 6. 4. 2024

Prezenční kurz aromaterapie, se kterým získáte přehled a základní vědomosti o aromaterapii i praktickou zkušenost s výrobou aromaterapeutické kosmetiky
Počet lekcí: 1

Celková délka kurzu: 5 hodin

Čas konání: 9:30 – 15:00 (s přestávkou na oběd)

Uzávěrka přihlášek: 3. 4. 2024

Místo konání: Břeclav, Na Zahradách 12

Skladem
990 Kč
- +
Objevte magickou sílu přírody pro harmonii duše i těla

Přijeďte za námi na prezenční kurz, kde vás pod vedením zkušeného lektora naučíme, jak využívat magickou sílu přírody. Objevíte jedinečné účinky 100% přírodních esenciálních, bio rostlinných olejů a extraktů. Zjistíte, jak mohou vůně blahodárně ovlivňovat emoce, náladu i tělo.

Během příjemně stráveného dne získáte spoustu užitečných znalostí, které využijete doma s celou rodinou, uplatníte je i v masérské nebo terapeutické praxi.

Vyrobíte si vlastní aromaterapeutický olej pro uvolnění stresu, povzbuzení nálady nebo soustředění. Budete moci nahlédnout do našeho voňavého světa, vyzkoušet novinky a odnesete si vzorečky přírodní kosmetiky Saloos.

Abychom na sebe měli dostatek prostoru a mohli zodpovědět všechny vaše dotazy probíhá kurz v malé přátelské skupině maximálně 12 účastníků.

Podrobnější informace ke kurzu vám s předstihem zašleme přímo do vašeho e-mailu. Pokud byste si čímkoli nebyli jistí, nebo měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na naši milou kolegyni Moniku, na e-mailu zeptejse@saloos.cz, která Vám ráda se vším poradí.

Každý účastník získá originální Saloos certifikát o absolvování kurzu.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat