Kurz aromaterapeutické masáže 6 - 7. 4. 2024
Prezenční kurz

Kurz aromaterapeutické masáže 6 - 7. 4. 2024

Dvoudenní kurz, ve kterém poznáte účinky 100% přírodních esenciálních olejů a nabyté znalosti uvedete do praxe druhý den při aromamasážích.
Počet lekcí: 1

Celková délka kurzu: 5 hodin

Čas konání: 9:30 – 15:00 (s přestávkou na oběd)

Uzávěrka přihlášek: 3. 4. 2024

Místo konání: Břeclav, Na Zahradách 12

Skladem
2 990 Kč
- +
Pronikněte do tajů aromamasáže

Navštivte unikátní dvoudenní kurz, se kterým získáte základní vědomosti o aromaterapii i praktickou zkušenost s přípravou masážní směsi a jejím využitím při aroma masážích.

Přijeďte za námi na prezenční kurz v Břeclavi, kde vás pod vedením zkušeného lektora Jiřího Zigala naučíme, jak využívat magickou sílu přírody.

Láskyplné doteky ve spojení s kvalitními masážními oleji a výjimečnými vůněmi představují nejlepší formu relaxace. Neexistuje snad lepší způsob, jak načerpat sílu a najít vnitřní harmonii.  Naučíme vás, jak se správně rozmazlovat, hýčkat mysl i pokožku nebo si pomoci při obtížích aroma masáží.

Program

První den probereme v rámci základního kurzu aromaterapie nezbytné teoretické znalosti o esenciálních a rostlinných olejích než se s nimi druhý den pustíme do praktických ukázek blahodárných aromaterapeutických masáží. Prozradíme tipy, jak na relaxační masáž, zklidnění, povzbuzení, celulitidu, svalové napětí i revmatické potíže.

Objevíte jedinečné účinky 100% přírodních esenciálních, bio rostlinných olejů a extraktů. Naučíte se je správně používat formou blahodárné aromaterapeutické masáže tak, aby pozitivně ovlivnily emoce, náladu i tělo. Kombinace doteků a vůní v sobě skrývá nesmírnou sílu a se správně vybranými esencemi v masážním oleji může přímo zacílit na konkrétního člověka i jeho specifické potíže.

Aromaterapeutická masáž je ideálním prostředkem pro boj s únavou a navození relaxace. Naučíte se, jak pečovat o tělo i duši i umění komplexní regenerace. Během příjemně stráveného víkendu získáte spoustu užitečných znalostí, které využijete doma s celou rodinou, uplatnit je můžete i v masérské nebo terapeutické praxi.

Vyrobíte si vlastní aromaterapeutický olej pro uvolnění stresu, povzbuzení nálady nebo soustředění. Budete moci nahlédnout do našeho voňavého světa, vyzkoušet novinky a odnesete si vzorečky přírodní kosmetiky Saloos.

V malé neformální skupině

Abyste měli dostatek prostoru a dostali odpověď na všechny vaše otázky probíhá kurz v malé skupině.

S sebou si prosím přineste vlastní osušku. Dále doporučujeme pohodlnou obuv a oblečení, které může být v průběhu praktického nácviku znečištěno oleji.

Součástí kurzu není ubytování.

Pokud byste si čímkoli nebyli jistí, nebo měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na naši milou kolegyni Moniku, na e-mailu zeptejse@saloos.cz, která Vám ráda se vším poradí.

Každý účastník získá originální Saloos certifikát o absolvování kurzu.

Kurz probíhá v českém jazyce. V případě nízkého počtu zájemců si vyhrazujeme právo na zrušení konání kurzu.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat