Navazující kurz aromaterapeutické masáže 7. 4. 2024
Prezenční kurz

Navazující kurz aromaterapeutické masáže 7. 4. 2024

Toužíte své znalosti o aromaterapii dále rozvíjet a naučit se je uvést do praxe? Navštivte rozšiřující kurz a podlehněte kouzlu doteků při aromamasáži.
Počet lekcí: 1

Celková délka kurzu: 5 hodin

Čas konání: 9:30 – 15:00 (s přestávkou na oběd)

Uzávěrka přihlášek: 3. 4. 2024

Místo konání: Břeclav, Na Zahradách 12

Skladem
1 990 Kč
- +
Pronikněte do tajů aromamasáže

Objevte praktický navazující kurz aromaterapeutické masáže! Je určen pro absolventy našeho kurzu Základy aromaterapie a získáte díky němu praktickou zkušenost s výrobou přírodní kosmetiky a jejím využitím při aromaterapeutických masážích.

Absolvovali jste náš kurz Základy aromaterapie a rádi byste se naučili i základy praktických masáží? Přijeďte za námi na prezenční kurz v Břeclavi, kde vás pod vedením zkušeného lektora Jiřího Zigala naučíme, jak využívat magickou sílu přírody formou blahodárných masáží s aromaterapeutickými účinky.

Na co se můžete těšit?

Láskyplné doteky ve spojení s kvalitními masážními oleji a výjimečnou vůní patří k nejlepším způsobům relaxace. Neexistuje snad lepší způsob, jak načerpat sílu a najít vnitřní harmonii. Naučíme vás, jak se správně rozmazlovat nebo si pomoci při obtížích aroma masáží.

Objevíte jedinečné účinky 100% přírodních esenciálních, bio rostlinných olejů a extraktů. Naučíte se je správně používat formou blahodárné aromaterapeutické masáže tak, aby pozitivně ovlivnily emoce, náladu i tělo. Kombinace doteku a vůně má v sobě nesmírnou sílu a právě správně vybrané esenciální oleje v masážním oleji pro konkrétního člověka individuálně s ohledem na jeho potíže je velmi důležitá.

Aromaterapeutická masáž je ideálním prostředkem pro boj s únavou a navození relaxace. Naučíte se, jak pečovat o tělo i duši i umění komplexní regenerace. Během příjemně stráveného víkendu získáte spoustu užitečných znalostí, které využijete doma s celou rodinou, uplatnit je můžete i v masérské nebo terapeutické praxi.

Vyrobíte si vlastní aromaterapeutický olej pro uvolnění stresu, povzbuzení nálady nebo soustředění. Budete moci nahlédnout do našeho voňavého světa, vyzkoušet novinky a odnesete si vzorečky přírodní kosmetiky Saloos.

V malé neformální skupině

Abychom na sebe získali více prostoru a mohli zodpovědět všechny vaše dotazy probíhá kurz aromaterapeutické masáže v malé skupině maximálně 6 účastníků.

S sebou si prosím přineste vlastní osušku. Dále doporučujeme pohodlnou obuv a oblečení, které může být v průběhu praktického nácviku pokapáno oleji.

Součástí kurzu není ubytování. Kurz probíhá v českém jazyce.

Pokud byste si čímkoli nebyli jistí, nebo měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na naši milou kolegyni Moniku, na e-mailu zeptejse@saloos.cz, která Vám ráda se vším poradí.

Podmínkou pro účast na rozšiřujícím Kurzu aromaterapeutické masáže je absolvování kurzu Základy aromaterapie , v opačném případě Vám bude objednávka zrušena. V případě nízkého počtu zájemců si vyhrazujeme právo na zrušení konání kurzu.

Každý účastník získá originální Saloos certifikát o absolvování kurzu .


Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat