Dětský bio olej Nosánek

Dětský bio olej Nosánek
Nosánek
Nosánek

Olejíček uvolňuje ucpaný nos, usnadňuje dýchání a zklidňuje podrážděnou pokožku v okolí nosu

Skladem od 101,00 Kč

Šetrné pohlazení 

Nachlazení dokáže potrápit nejen dospělé, ale i děti. A proto je tady dětský bio olej Nosánek, který dokáže mírnit jeho nepříjemné projevy. Nosánek je jemný olej k uvolňující péči o nos a jeho okolí při nachlazení. Pomáhá uvolnit dýchání a usnadňuje čištění nosíku. Současně zklidňuje vysušenou pokožku v okolí nosu. K ošetření postačí malá kapka oleje, která se lehce vtírá do nosní dírky a jejího okolí. Zatímco obsažené esenciální oleje z jedle a eukalyptu radiata zpříjemňují dýchaní, levandule a měsíček zklidňují podrážděnou pokožku. Na rozdíl od eukalyptu radiata není běžně prodávaný eukalyptus pro děti vhodný, proto je důležité kontrolovat složení výrobků, které pro vaše nejmenší používáte.
Výrobek je vyroben v čistě přírodním složení s českým certifikátem CPK bio.

Dětské oleje Saloos byly vyvinuty pro speciální péči o jemnou pokožku dětí a miminek. Díky přírodnímu složení přinášejí těm nejmenším přirozenou péči a maminky tak mohou dopřát svým dětem to nejlepší. Neobsahují umělá barviva, aromata ani konzervační látky.

Při výrobě našich produktů používáme výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Jako první v ČR jsme dokázali splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 jsme držitelem ochranné známky CPK BIO. Naše přípravky jsou tím nejlepším pro přirozenou péči o pokožku, stejně tak i pro dosažení celkové harmonie těla a duše.

O autorovi

Petra L.
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info