Hyaluronové sérum

Hyaluronové sérum
Hyaluronové sérum
Hyaluronové sérum

Kombinace dvou druhů kyseliny hyaluronové pro okamžité a zároveň dlouhodobé omlazení pleti

Skladem od 232,00 Kč

Co je to kyselina hyaluronová a jak působí?

Kyselina hyaluronová je organická látky nepostradatelná pro živé organismy. V kůži zajišťuje intenzivní hydrataci a minimalizuje negativní působení volných radikálů. Její extrémně vysoké a jedinečné schopnosti vázat na sebe vodu využívá medicína i kosmetický průmysl při výrobě přípravků určených pro péči o pokožku obličeje i celého těla.
Nachází uplatnění všude tam, kde v důsledku procesu stárnutí dochází k úbytku podkožní tukové tkáně. Během procesu stárnutí obsah kyseliny hyaluronové v kůži postupně klesá a tím pokožka ztrácí schopnost udržovat vodu, částečně vysychá, a dochází ke změnám její struktury. Výsledkem je ztráta elasticity – pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. Kyselina hyaluronová dokáže tyto projevy zmírnit a pokožku viditelně omladit.

Hyaluronové sérum

je jedinečným koktejlem účinných látek pro celkové omlazení pleti. Jako jeden z mála přípravků na trhu obsahuje sérum Saloos vyvážený komplex obou dvou druhů kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární kyselina působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek přípravku. Její nejvyšší možná koncentrace okamžitě hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a dokáže minimalizovat drobné jizvy. Patentovaný anti‐age komplex Fucocert dokáže podpořit regeneraci pokožky a vrátit jí svěžest i dokonale zářivý vzhled. Současně chrání buňky před oxidativním stresem a působí proti podráždění pleti. Sérum má lehkou konzistenci a díky tomu se rychle vstřebává. Nanáší se ráno a večer na vyčištěnou pleť jako podklad pro další péči, kterou podporuje a současně neruší žádnou vůní. Výborně nahradí také drahé podkladové přípravky pod make-up.

Hyaluronové sérum je certifikovanou přírodní kosmetikou, kterou poznáte podle symbolu CPK. Vzhledem k čistě přírodnímu složení ho výborně snáší všechny typy pleti včetně citlivé.

S láskou k vám, s úctou k přírodě

O autorovi

Natália Šošková
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info