Citron bez terpenu Citron bez terpenuCitron bez terpenuCitron bez terpenu
Citron bez terpenu Citron bez terpenu Citron bez terpenu
Esenciální oleje

Citron bez terpenu

100% přírodní esenciální olej s vůní zralého citronu čistí a dezinfikuje, pomáhá při nachlazení a neobsahuje fotosenzibilující kumarin.
Původ: Itálie
Skladem
162 Kč
- +
Certifikovaná přírodní kosmetika
Vhodné pro vegany
Silně osvěžující, optimistická letní vůně
Esenciální olej s výrazným plným citrusovým aroma, které příjemně působí na smysly, pomáhá zrelaxovat a vhodně doplní vonné směsi například s jehličnany. Příjemně provoní a se svými antiseptickými účinky vyčistí vzduch v obytných prostorech. Mírní bolesti hlavy, ulevuje při nachlazení a nemocech. Neobsahuje terpen, složku citronové silice, která může způsobit fotosenzibilitu tj. zvýšená citlivost pokožky, která reaguje na sluneční světlo alergickými projevy.

Jak správně používat

  • Inhalace - přidejte do aromalampy či difuzéru 2 až 8 kapek 100% esenciálního oleje podle jeho intenzity a velikosti místnosti nebo naneste pár kapek na papírový kapesníček a vdechujte vůni přímo.
  • Masáž - vlastní tělový a masážní olej vyrobíte smícháním 7 až 45 kapek 100% esenciálních olejů s 50 ml rostlinného oleje.
  • Koupel - rozmíchejte 3 až 10 kapek v nosném základu např. 1 dcl mléka, lžičce medu nebo rostlinného oleje a přidejte do koupele.

Složení

  • Citrus Limonum (Citron)

Ostatní

Nepoužívejte neředěné na kůži, chraňte oči a uchovávejte mimo dosah dětí.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat