Růže absolue Růže absolueRůže absolueRůže absolue
Růže absolue Růže absolue Růže absolue
Esenciální oleje

Růže absolue

100% přírodní vzácný esenciální olej z okouzlující růže podporující sebevědomí a ženskost, získaný špičkovou metodou absolue
Původ: Egypt
Skladem
341 Kč
- +
Certifikovaná přírodní kosmetika
Vhodné pro vegany
Vhodné pro děti
Opojná, sladce květinová vůně růže
Královna mezi esenciálními oleji s opojnou sladce květinovou vůní je symbolem romantiky a ženství. Napomáhá překonat nelehké okamžiky v životě ženy. Podporuje v mateřství, je oporou v obdobní klimakteria a utěšuje při traumatických zážitcích. Probouzí sebevědomí, lásku a utěšuje při smutku.

Absolue je špičková metoda jemné extrakce křehkých květů, při které se získá tmavší hustá kapalina s nejvyšším možný vonným účinkem. Díky těmto vlastnostem se používá zejména pro výrobu parfémů. Vzhledem k vyšší hustotě může kapalina v lahvičce mírně zatuhnout a je potřeba ji před použitím mírně zahřát.

Jak správně používat

  • Inhalace - přidejte do aromalampy či difuzéru 2 až 8 kapek 100% esenciálního oleje podle jeho intenzity a velikosti místnosti nebo naneste pár kapek na papírový kapesníček a vdechujte vůni přímo.
  • Masáž - vlastní tělový a masážní olej vyrobíte smícháním 7 až 45 kapek 100% esenciálních olejů s 50 ml rostlinného oleje.
  • Koupel - rozmíchejte 3 až 10 kapek v nosném základu např. 1 dcl mléka, lžičce medu nebo rostlinného oleje a přidejte do koupele.

Složení

  • Rosa Damascena Absolue (Růže absolue)

Ostatní

Nepoužívejte neředěné na kůži, chraňte oči a uchovávejte mimo dosah dětí.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat