Saturejka SaturejkaSaturejka
Saturejka Saturejka
Esenciální oleje

Saturejka

Kořenitá, jemně štiplavá vůně pro povzbuzení imunity, rozproudění energie a proti plísním. Vyniká dezinfekčními i afrodiziakálními účinky
Původ: Německo
Skladem
192 Kč
- +
Certifikovaná přírodní kosmetika
Vhodné pro vegany
Nevhodné v těhotenství a při kojení
Intenzivní, kořenito-bylinná vůně
Energizující vůně saturejky horské je svými účinky velmi podobná například tymiánu nebo oreganu. Výrazně posiluje imunitu, povzbuzuje mysl a tiší bolest. Je vynikající proti únavě, napomáhá rozproudit nejen energii, ale i oběhový systém. Zamilujete si ji také pro afrodiziakální účinky, které snadno navodí příjemnou intimní atmosféru. Má silně antimikrobiální účinky a pomáhá v boji proti plísním. Patří mezi oleje tzv. horké povahy, proto doporučujeme pečlivé ředění. Není vhodná v období těhotenství.

Jak správně používat

  • Inhalace - přidejte do aromalampy či difuzéru 2 až 8 kapek 100% esenciálního oleje podle jeho intenzity a velikosti místnosti nebo naneste pár kapek na papírový kapesníček a vdechujte vůni přímo.
  • Masáž - vlastní tělový a masážní olej vyrobíte smícháním 7 až 45 kapek 100% esenciálních olejů s 50 ml rostlinného oleje.
  • Koupel - rozmíchejte 3 až 10 kapek v nosném základu např. 1 dcl mléka, lžičce medu nebo rostlinného oleje a přidejte do koupele.

Složení

  • Satureia Hortensis Oil (Esenciální olej ze saturejky)
  • Limonene**
  • **přirozená součást esenciálního oleje

Ostatní

Nepoužívejte neředěné na kůži, chraňte oči a uchovávejte mimo dosah dětí.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat