Olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčkůOlej z pšeničných klíčkůOlej z pšeničných klíčkůOlej z pšeničných klíčkůOlej z pšeničných klíčkůOlej z pšeničných klíčků
Olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků Olej z pšeničných klíčků
Rostlinné oleje lisované za studena

Olej z pšeničných klíčků

Olej z pšeničných klíčků pomáhá předcházet příznakům stárnutí pleti díky vysokému obsahu živin. Vhodný pro suchou zralou pleť.
Získávání: lisování za studena
Skladem
123 Kč
- +
Certifikovaná přírodní kosmetika
Vhodné pro vegany
Maximum vitamínu E pro zdravý vzhled pokožky

Významný regenerační a vitalizační prostředek pro zralou, suchou a zdrsnělou pokožku. Má příznivý poměr nenasycených mastných kyselin a vysoký obsah vitamínu E, vhodný je pro všechny typy pokožky včetně zralé.

Proti stárnutí pokožky

Jeho hydratační účinky napomáhají udržovat pokožku jemnou, hladkou a pružnou. Díky svým regeneračním schopnostem může také pomoci zlepšit vzhled jemných vrásek a jizev. Díky vyváženému množství vitamínu E působí proti stárnutí pokožky. Jeho aroma připomíná vůni obilí.

Olej z pšeničných klíčků na vlasy

Jeho hydratační vlastnosti napomáhají zvlhčit suché a lámavé vlasy, což vede k jejich zjemnění a zvýšení elasticity. Olej také pomáhá vyživovat vlasovou pokožku, čímž podporuje zdravý růst vlasů.

Jak správně používat

  • Naneste každé ráno na čistou navlhčenou pleť, pro úžasné změkčující účinky i na lokty a chodidla a jednoduše nechte vstřebat.
  • Kombinací různých rostlinných olejů a přírodních esenciálních olejů si můžete vytvořit svůj osobní masážní olej.
  • Pro svou zajímavou chuť najde uplatnění i při přípravě pokrmů.

Složení

  • Triticum Vulgare Germ Oil (Olej z pšeničných klíčků)

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat