Olej z kukuřičných klíčků Olej z kukuřičných klíčkůOlej z kukuřičných klíčkůOlej z kukuřičných klíčkůOlej z kukuřičných klíčkůOlej z kukuřičných klíčkůOlej z kukuřičných klíčků
Olej z kukuřičných klíčků Olej z kukuřičných klíčků Olej z kukuřičných klíčků Olej z kukuřičných klíčků Olej z kukuřičných klíčků Olej z kukuřičných klíčků
Rostlinné oleje lisované za studena

Olej z kukuřičných klíčků

Kukuřičný olej je skvělý pro péči o mastnou pokožku se sklony k ucpávání pórů. Regeneruje a změkčuje kůži, omezuje tvorbu prasklin.
Získávání: lisování za studena
Skladem
96 Kč
- +
Certifikovaná přírodní kosmetika
Vhodné pro vegany
Skvělý zdroj koenzymu Q10 proti stárnutí pokožky

Kukuřičný olej je bohatý na kyselinu linolovou, má vysoký obsah nenasycených tuků a obsahuje také koenzym Q10. Díky lehké a vstřebatelné konzistenci je ideální pro hydrataci a vyživování pokožky.

Pro hebkou pokožku

Olej z kukuřičných klíčků je bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty, které pomáhají udržovat pokožku jemnou, hladkou a zdravou. Pravidelné používání oleje z kukuřičných klíčků může pomoci zlepšit elasticitu pokožky a snížit viditelnost jemných linek a vrásek.

Olej z kukuřičných klíčků na vlasy

Olej z kukuřičných klíčků díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin dlouhodobě zlepšuje pružnost a odolnost pokožky. Má výborné regenerační, pěsticí a vyživující schopnosti, skvěle ošetřuje a velmi účinný je i ve formě zábalů na vlasy.

Jak správně používat

  • Nejlépe ráno i večer naneste na očištěnou navlhčenou pleť i na popraskaná místa a jemně rozetřete.
  • Vytvořte si vlastní směs "na míru" přidáním několika kapek oblíbeného esenciálního oleje či rostlinného oleje lisovaného za studena.

Složení

  • Zea Mays Germ Oil (Olej z kukuřičných klíčků)

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat