Dětský bio olej Nosánek

Dětský bio olej Nosánek
Nosánek
Nosánek

Olejíček uvolňuje ucpaný nos, usnadňuje dýchání a zklidňuje podrážděnou pokožku v okolí nosu

Skladem od 101 Kč

Nachlazení u dětí

Nachlazení dokáže potrápit nejen dospělé, ale i děti. A proto je tady dětský bio olej Nosánek, který dokáže mírnit jeho nepříjemné projevy. Nosánek je jemný olej k uvolňující péči o nos a jeho okolí při nachlazení. Pomáhá uvolnit dýchání a usnadňuje čištění nosíku. Současně zklidňuje vysušenou pokožku v okolí nosu. K ošetření postačí malá kapka oleje, která se lehce vtírá do nosní dírky a jejího okolí.

Esenciální oleje na rýmu

Dětský bio olej Nosánek obsahuje kvalitní 100% přírodní esenciální oleje z jedle a eukalyptu radiata, které zpříjemňují dýchaní. Navíc jsme pro naše nejmenší přidali 100% přírodní esenciální oleje z levandule a měsíčku, které pomáhají zklidnit podrážděnou pokožku. A proč jsme zvolili právě tyto oleje? Složení našich výrobků vždy pečlivě vybíráme tak, aby bylo maximálně účinné a zároveň šetrné. Například eukalyptus radiata je mnohem jemnější než známější eukalyptus globulus, který je pro děti už příliš silný. 

Výrobek je vyroben v čistě přírodním složení s českým certifikátem CPK bio.

Dětské oleje Saloos byly vyvinuty pro speciální péči o jemnou pokožku dětí a miminek. Díky přírodnímu složení přinášejí těm nejmenším přirozenou péči a maminky tak mohou dopřát svým dětem to nejlepší. Neobsahují umělá barviva, aromata ani konzervační látky.

Při výrobě našich produktů používáme výhradně rostlinné oleje lisované za studena. Jako první v ČR jsme dokázali splnit velmi náročné podmínky certifikace a od roku 2007 jsme držitelem ochranné známky CPK BIO. Naše přípravky jsou tím nejlepším pro přirozenou péči o pokožku, stejně tak i pro dosažení celkové harmonie těla a duše.

O autorovi

Petra.
Milovnice přírodní kosmetiky a hrdá majitelka kočky nám pečuje o blog a různé další texty. K nám do Saloos ji jako zkušenou markeťačku přilákala láska k aromaterapii a přírodním surovinám, zkrátka ke všemu, co je potřeba k celkové pohodě. Společně s naší milou kolegyní Alenou odpovídá na vaše dotazy, můžete se s ní potkat na přednáškách a festivalech u stánku Saloos. Ve volném čase se věnuje vinohradu a celoročně vyráží na toulky přírodou.
Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více info