Základy aromaterapie 2. 6. 2024
Online kurzy

Základy aromaterapie 2. 6. 2024

Interaktivní online kurz, se kterým získáte přehled a základní vědomosti o aromaterapii i praktickou zkušenost s výrobou aromaterapeutické kosmetiky

Počet lekcí: 1

Celková délka kurzu: 5 hodin

Čas konání: 9:30 – 15:30 (s přestávkou na oběd)

Uzávěrka přihlášek: 28. 5. 2024

Instrukce k přihlášení: 3 dny předem

Skladem
990 Kč
- +
Objevte magickou sílu přírody pro harmonii duše i těla

Vydejte se společně s námi na cestu do samotné duše rostlin a zjistěte, jaké možnosti využití nabízí široký svět 100% přírodních esenciálních olejů a rostlinných olejů lisovaných za studena Saloos.

Pro pohodu těla a duše

Dozvíte se, jak mohou obsažené esenciální látky harmonizovat vaše emoce, stabilizovat psychiku, zbavit vás hněvu a pomohou zvládnout náročné období, kterým si každý z nás v životě občas prochází. Naučíme vás také, jak správně namíchat vlastní harmonizující masážní směs pro uvolnění stresu, napětí a celkovému povzbuzení těla i mysli.

Balíček plný aromaterapie až k vám domů

Součástí kurzu je také aroma balíček plný zázraků ze samotné přírody, který vám pohodlně dorazí až domů. My v Saloos dobře víme, že každý z nás preferuje jiné vůně, a právě proto získáte celkem 15 vzorků 100% přírodních esenciálních olejů Salus , ze kterých si vybere opravdu každý. Saloos aroma balíček obsahuje také odborně zpracované studijní materiály a jen tak pro radost 4 vzorky přírodní certifikované biokosmetiky Saloos.

V malé neformální skupině

Abychom na sebe získali více prostoru a mohli zodpovědět všechny vaše dotazy probíhá kurz v malé skupině maximálně 14 účastníků. Nemějte obavu, tento interaktivní online kurz je informačně plnohodnotná forma kurzu prezenčního.

Snadné přihlášení

Informace k přihlášení k online kurzu vám s předstihem zašleme přímo do vašeho e-mailu. Nemusíte se ničeho bát, používáme jednoduchou aplikaci, ke které se snadno připojíte. Pokud byste si čímkoli nebyli jistí, nebo měli jakýkoli dotaz, neváhejte se obrátit na naši milou kolegyni Moniku, na e-mailu zeptejse@saloos.cz, která Vám ráda se vším poradí.

Každý účastník získá originální Saloos certifikát o absolvování kurzu.

Kurz probíhá v českém jazyce. V případě nízkého počtu zájemců si vyhrazujeme právo na zrušení konání kurzu.

Recenze na online kurz aromaterapie Saloos

Před kurzem vám přijde balíček, ve kterém najdete 15 vzorků esenciálních olejů, k tomu rostlinný olejový základ pro výrobu vlastního masážního oleje, kupu informačních brožurek, skripta aromaterapie, vzorečky a diplom zdárného absolvování. A to je teprve příprava! Samotný kurz je pět hodin (s pauzami, nebojte) nabitých informacemi. Je naživo, provází jim Saloos školitel a vy můžete v klidu doma poslouchat s nohama nahoře, kávičkou a propiskou na poznámky. Kamera i mikrofon byly vypnuté, tak se nemusíte děsit neumytých vlasů. A kdo chtěl něco říct, zvedl virtuální pacičku.

Během kurzu se dozvíte snad všechno o olejích, co jde. Jejich získávání, zpracování a hlavně využití. Celou dobu se můžete ptát na to, co vás zajímá – třeba jak na nízký/vysoký tlak, jestli je kokosák dobrý na vlasy... Díky kurzu jsem si zamilovala mandarinku, jedli a rozmarýn. Během praktické části očucháváte vzorečky a na závěr si vyrobíte vlastní masážní olej. A to vše za pár korun! (Veronika Rei, spisovatelka)

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se