Lipový květ 80%
Esenciální oleje

Lipový květ 80%

Přírodní esenciální olej s květinovou vůní dodává životní sílu a stabilitu. Vyrovnává výkyvy nálad, podporuje klidný spánek
Původ: Francie
Skladem
526 Kč
- +
Certifikovaná přírodní kosmetika
Vhodné pro vegany
Hřejivá, sladká vůně s dotekem koření a medu
Něžná květinová vůně je symbolem lásky k přírodě i sobě samému. Poskytuje láskyplnou náruč při úzkostech a chronickém stresu, pomáhá mírnit projevy hysterie i změny nálad. Má příznivý vliv na hladinu hormonů, zodpovědných za tělesnou a duševní pohodu. Napomáhá relaxaci i klidnému spánku. Připomíná prosluněný letní den a navozuje pocit domova. Vůně lipového květu je natolik zajímavá a podmanivá, že lze použít samostatně jako parfém. Stačí přidat pár kapek do kvalitního rostlinného oleje lisovaného za studena.

Jak správně používat

  • Inhalace - přidejte do aromalampy či difuzéru 2 až 8 kapek 100% esenciálního oleje podle jeho intenzity a velikosti místnosti nebo naneste pár kapek na papírový kapesníček a vdechujte vůni přímo.
  • Masáž - vlastní tělový a masážní olej vyrobíte smícháním 7 až 45 kapek 100% esenciálních olejů s 50 ml rostlinného oleje.
  • Koupel - rozmíchejte 3 až 10 kapek v nosném základu např. 1 dcl mléka, lžičce medu nebo rostlinného oleje a přidejte do koupele.

Složení

  • Tilia Cordata (Lípový květ 80%)
  • Alcohol 20% (Alkohol 20%)

Ostatní

Nepoužívejte neředěné na kůži, chraňte oči a uchovávejte mimo dosah dětí.

Recenze

Pro přidání recenze je nutné se přihlásit. Přihlásit se

Mohlo by vás zajímat